loading

The Chef creates divine combinations

About Us

We love dining as much as you do. That’s why we’ve been helping them fill tables. Welcome to Brio Italian Restaurant

The History

İngiltere'nin önde gelen başarılı İtalyan restoran zincirlerinden Brio artık İstanbul'da. Kilyos bölgesinde açılan Brio, Akdeniz bölgesine has lezzetleriyle keyfinizi katlayarak, bir ev konforunda şehir stresini atmanızı sağlıyor.

İtalyan yemek kültürünü senelerce deneyimlemiş, İngiltere Brio'dan özellikle İstanbul için transfer ettiğimiz Şef Stefan'ın porcinni mantarlı risottosu, ince ve çıtır hamurlu birbirinden lezzetli pizzaları, özel soslu makarnaları, başka bir yerde bulamayacağınız şarap menüsü eşliğinde muhteşem bir deyenim sizi bekliyor. Seçkin menüsü, mekan tasarımı ve enerjisiyle her yaştan misafirine sıcak ve keyifli ortam sunan Brio, en taze ve doğal ürünleri sunabilmek için en iyi lokal üreticilerle iş birliği yapmaya özen gösteriyor.

Saat 12:00'den itibaren açık olan restoran tüm gün boyunca Italya'nın geleneksel tadlarını lezzet severler ile buluşturuyor. Profesyonel bir ekibin hizmet verdiği Brio, misafirlerini heyecan verici ve rahat bir ortamda ağırlıyor. Aile ve arkadaşlarla buluşmak için ideal bir mekan olan Brio'yu, özel günler, özel partiler ve şömine keyfiyle müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz ikinci bir eviniz olarak görebilirsiniz.

Dünyanın birçok ülkesinde sayısız lezzet deneyimi yaşamış, ancak bir tanesinin kültürüne ve yemeğine vurulmuş Hakan Kaptan tarafından uzun araştırmalar sonucunda hayat bulmuş bu İtalyan lezzet durağında yolumuzun kesişmesi dileğiyle...

Opening Hours

Call For Reservations
Sunday to Tuesday
12:00
24:00
Friday and Saturday
12:00
01:00
RESERVATION NUMBER: 0(212) 202 69 69
Quandoo

Testimonials

Contact

Kilyos Caddesi No: 322 Uskumruköy / Sarıyer
Your Message Has Been Sent! Thank you for contacting us.
Top